Çağrı Merkezi: 0212 235 57 57

Ayazağa Kombi Servisi

Ayazağa Kombi Servisi

Ayazağa kombi servisi hizmeti ile değerli doğal gaz tüketicilerine kusursuz bir hizmet sağlamaktayız. Ayazağa Kombi Servisi ekiplerimizce yapılan tamir, onarım işlemlerinde cihazın ilgili parçası için 1 yıllık Ayazağa kombi servisi garantisi verilmektedir. Haftanın 6 günü hizmet ağını Ayazağa ve civarında özellikle merkezi servis ağının yoğun ilgi odaklarından biri olan Ayazağa kombi servisi hizmetini büyük bir titizlik ile sürdürmekteyiz. Sizlerinde olası zamansız gelen arızalara karşı bir önlem alabileceği ve anında sorunsuz bir şekilde nokta atışı çözümler üretebilecek bir servise ihtiyacınız olacaktır. Ayazağa kombi teknik servisi ekiplerimizi ihtiyaç duyduğunuz her anda arayabilir, kombiniz için doğru bir servis seçimi yapabilirsiniz.

Kombi cihazlarının elektronik devre sistemi ile çalışması ne kadar düzenli veya az kullansanız da mevsim şartları ve akım gücüne bağlı olarak sorunları beraberinde getirebilmektedir. Elektronik devreli sistemlerde akımın yaratacağı fazlalık ve az güç cihazın bir takım sorunlarını göstermesine neden olabilmektedir.

Hangi Markalara Hizmet Veriliyor?

Ayazağa kombi servisi ekiplerimiz bir çok kombi markası için hizmet sunmaktadır. Ekibimiz kombi teknik detayları hakkında gerekli tüm detaylara sahip alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Kombi teknik servisi teknisyenlerimiz yararlandığınız Ayazağa kombi servisi hizmeti ile arızaların nedenini ve giderilmesi esnasında yapılan işlemler hakkında geçerli adımları anlatmaktadır. Ayazağa kombi servisi ekipleri tarafından takılacak olan tüm parçalar servis garantisi altına girmektedir. Ayazağa kombi teknik servisi sunduğu parça garantisi ile sizlerin aynı sorun tekrar ederse diye telaşınızı giderir, hızlı geri dönüş imkanıyla da mağdur olmanızı engeller. Aynı sorunların tekrar etmesi halinde Ayazağa’da kombi servisi hizmeti sunan teknisyenlerimiz yoğunluk durumunda servis gününü bir sonraki günlere randevu verebilir.

Kombi ısı sorunlarında en sık karşımıza çıkan detaylardan biri olan şebeke suyu basıncıdır. Şebeke suyunun basıncının yüksek olması kombilerin çalışmasını ve verimli bir şekilde su ısıtmasını engellemektedir. Bu durum cihazda yer alan barın yükselmesine neden olur. Kombi bar seviyesinin maksimum derece üzerine çıkması cihazın verimli bir şekilde çalışmasına engel olmaktadır.

Ayazağa kombi teknik servisi ekibimiz tarafından bu durum arıza kaynağına etki ediyorsa gerekli önlemler alınarak ortadan kaldırılır. Aksi halde kombinizin aşırı basınçlı çalışması nedeni ile kombiniz erken deforme olur ve çeşitli arızalar meydana getirir.

Ayazağa’da kombi servisi hizmeti sağlayan teknisyen ekiplerimizin karşılaştığı bir çok durumda cihazın doğru ayarlama ile kullanılmamasından kaynakladığı gözlemlenmiştir. Ayazağa kombi teknik servisi ekiplerimizce bir çok cihazın periyodik kombi bakımı hizmetinden faydalanmaması bu sorunların ortaya çıkmasında rol oynadığını belirtmektedir.

Ayazağa kombi bakımı hizmeti ile periyodik olarak cihaz bakımlarını yaptırıp aşırı maliyetli sorunlar ile karşılaşmayı önlemiş olursunuz. Sürpriz arızalar ile karşılaşmak yerine temkinli davranmanız daha sağlıklı olacaktır. Hayatımızın ortasında yer alan ve sürekli kullanım ihtiyacı duyduğumuz kombi cihazlarının bakımının periyodik olarak aksatılmadan yapılması gerekir.

Ayazağa’da kombi tamiri için teknisyen aramanıza yönelik olarak hazırlanan bu sayfamız ile uzman teknik ekibimize ulaşmanız hedeflenmiştir. Ayazağa’da kombi teknik servisi arayışınızı profesyonel ekiplerimiz ile tanışarak sonlandırmak isterseniz; 0212 230 03 63 numaralı çağrı merkezimizi arayarak talep oluşturabilirsiniz.

Share: